17.03.2017

Poszukujemy Doradcy ds. Sprzedaży

W związku z systematycznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy:

DORADCY DS. SPRZEDAŻY

Wymagania:

- Zainteresowanie branżą motoryzacyjną.

- Minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku handlowym

- Dyspozycyjność.

- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

- Bezproblemowa obsługa komputera.

- Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie oraz identyfikowanie nowych klientów.

- Samodzielne prowadzenie procesów sprzedaży (rozpoznawanie potrzeb, kalkulacje cenowe i finansowe, ofertowanie, negocjacje, raportowanie).

- Budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz dealera poprzez udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach i innych działaniach marketingowych itp.

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia.

- Możliwość rozwoju i pracy dla marki doskonale rozpoznawalnej na całym świecie i będącej synonimem najwyższego poziomu usług.

- Pracę w przyjaznej atmosferze.

CV oraz list motywacyjny prosimy o przesłanie na adres mailowy: lucyna.moderska@bmw-team.pl

Prosimy o dodanie w CV zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)