Nasz zespół

Dział sprzedaży.

zdjecie_pracownika.jpg Krystian Stefaniak
Kierownik Działu Sprzedaży

tel. 71 7576600

krystian.stefaniak@bmw-team.pl
  zdjecie_pracownika.jpg Katarzyna Religa
Doradca ds. Sprzedaży

tel. 71 7576600

katarzyna.religa@bmw-team.pl

 

 

 

 

 

zdjecie_pracownika.jpg Michał Czułowski
Doradca ds. Sprzedaży

tel. 71 7576600
michal.czulowski@bmw-team.pl
   zdjecie_pracownika.jpg Tomasz Prośniewski
Doradca ds. Sprzedaży

tel. 71 7576600
tomasz.prosniewski@bmw-team.pl

 

 

 

 

 

zdjecie_pracownika.jpg

Małgorzata Matkowska
Doradca ds. Sprzedaży

tel. 71 7576600
malgorzata.matkowska@bmw-team.pl

 

zdjecie_pracownika.jpg

Marek Bednarczuk
Doradca ds. Sprzedaży Flotowej

tel. 71 7576600
marek.bednarczuk@bmw-team.pl
         
zdjecie_pracownika.jpg Michał Haas
Doradca ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel. 71 7576600
michal.haas@bmw-team.pl
   zdjecie_pracownika.jpg Cezary Kozłowski
Doradca ds. Sprzedaży
Samochodów Używanych

tel. 71 7576600
cezary.kozlowski@bmw-team.pl

 

 

 

 

 

zdjecie_pracownika.jpg Renata Michalak
Koordynator Działu F&I

tel. 71 7576600
renata.michalak@bmw-team.pl
   zdjecie_pracownika.jpg Joanna Gorczakowska
Doradca ds. Ubezpieczeń

tel. 71 7576600
joanna.gorczakowska@bmw-team.pl
 

 

 

 

 

zdjecie_pracownika.jpg Michał Kuśmirski
Koordynator Sprzedaży BMW
Motorrad

tel. 71 7576600
michal.kusmirski@bmw-team.pl
   zdjecie_pracownika.jpg Maciej Merkur
Doradca ds. Sprzedaży BMW
Motorrad

tel. 71 7576600
maciej.merkur@bmw-team.pl