THE X6

Nowe BMW X6 polaryzuje i prowokuje.

Wkrótce w naszym salonie.

Bezkompromisowo niekonformistyczny - nowe BMW X6 odznacza się prowokującą niezależnością. Jest ona widoczna dzięki nadzwyczaj wysportowanej sylwetce samochodu oraz nowym, zauważalnym języku stylistyki. Nowe BMW X6 dzięki mocnemu silnikowi, precyzyjnemu zawieszeniu i elementom takim jak pakiet xOffroad na każdej trasie objawia się tak naprawdę absolutną dominacją. Przekonaj się, jak nowe BMW X6 w niespodziewany sposób jest w stanie wykraczać poza oczekiwania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY.

Dominująca stylistyka.


BMW X6

Czysta moc.


BMW X6

Idealne zawieszenie.


BMW X6

Prawdziwie muskularny.


BMW X6

Prawdziwa świetność.


BMW X6

Nowe standardy.


BMW X6
Nowoczesny projekt nowego BMW X6 to prezencja i moc. Proporcje dynamiczne i siła dają idealną estetykę, która wiernie ją oddaje.
Sportowy układ wydechowy M.

Sportowy układ wydechowy M.

Układ wydechowy M Sport generuje odgłos, któremu w programach SPORT i SPORT+ można za pomocą przycisków dynamiki jazdy nadać bardziej intensywne brzmienie, natomiast w programach komfortu przyjmuje bardziej dyskretny ton.
Adaptacyjne zawieszenie M.

Adaptacyjne zawieszenie M.

Wskaźnik ciśnienia w ogumieniu pokazuje zawsze dokładne ciśnienie powietrza i automatycznie ostrzega o spadku ciśnienia. System monitoruje ciśnienie w każdej z opon za pomocą czujników, które bezprzewodowo przesyłają informacje do modułu sterującego. W ten sposób wskaźnik ciśnienia może wykryć zarówno gwałtowny jak i powolny spadek ciśnienia powietrza.
Tylny spojler M Carbon.

Tylny spojler M Carbon.

Tylny spoiler podkreśla moc, sportowy design.
Sportowe fotele kierowcy i pasażera.

Sportowe fotele kierowcy i pasażera.

Dynamiczne i komfortowe: standardowe i regulowane indywidualnie sportowe fotele kierowcy i pasażera z przodu są wyposażone w wiele możliwości elektrycznej regulacji, w tym również szerokości oparcia i kąta ustawienia siedziska.
xDrive.

xDrive.

Inteligentny system napędu na cztery koła BMW xDrive oferuje płynne i zmienne rozłożenie mocy między koła przedniej i tylnej osi tak, aby zapewnić maksymalną przyczepność, dynamikę oraz bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji na drodze. Jeszcze większą zwinność pojazdu oferuje elektrycznie sterowany rozkład mocy, który przeciwdziała nadsterowności lub podsterowności samochodu w zakrętach.
Pakiet xOffroad.

Pakiet xOffroad.

Nowe BMW X6 jest wyposażony w pakiet xOffroad, który pozwala na bezpieczne i szybkie podróżowanie po drogach oraz mniej twardych nawierzchniach. Napęd na cztery koła xDrive można za pomocą czterech trybów jazdy terenowej jeszcze lepiej dostosować do danej nawierzchni - uzyskując lepszą przyczepność na piasku, kamieniach, żwirze/szutrze czy śniegu.
BMW Laserlight.

BMW Laserlight.

W trybie laserowych świateł drogowych reflektory BMW Laserlight o unikalnym stylu X oświetlają drogę na długości do 500 metrów - prawie dwukrotnie dalej niż konwencjonalne reflektory samochodowe. Lepsza widoczność po zmroku znacząco poprawia bezpieczeństwo. Standardy technologiczne pojazdu podkreśla niebieska sygnatura X oraz napisy „BMW Laser”.
Oświetlenie powitalne podłoża.

Oświetlenie powitalne podłoża.

Funkcja oświetlenia powitalnego podłoża wyświetla wzór oświetlenia powitalnego przed drzwiami samochodu, tworząc przed samym wejściem powitalną atmosferę. Dywan świetlny również podnosi bezpieczeństwo i ułatwia wysiadanie w ciemności.
Panoramiczne okno dachowe Sky Lounge.

Panoramiczne okno dachowe Sky Lounge.

Panoramiczne okno dachowe pozwala uzyskać w ciągu dnia wrażenie olbrzymiej ilości miejsca, natomiast nocą dzięki układowi oświetlenia o ponad 15 000 świecących elementów generuje nastrój miłej atmosfery. Oświetlenie może świecić na jeden z sześciu kolorów oświetlenia nastrojowego wnętrza.
Nowe BMW X6 polaryzuje i prowokuje. Jako pierwszy w swoim rodzaju, X6 bardziej niż kiedykolwiek opowiada się za niezależnym i pewnym siebie charakterem.
Domagoj Dukec, szef działu designu BMW

STYLISTYKA BMW X6.

Wpada w oko: nowe BMW X6 nie musi się poruszać, aby się wyróżniać. Dzięki silnym proporcjom i ekspresyjnemu designowi w połączeniu z elementami Shadow Line o wysokim połysku z pakietu BMW Individual można go poznać nawet, gdy stoi w miejscu. Ten prowokator swój prawdziwy charakter odkrywa szczególnie po zachodzie słońca. Dzięki atrapie chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow” można rozpoznać dyskretną elegancję pojazdu w całym zakresie. A gdy tylko imponujące 22-calowe koła zostaną wprawione w ruch, nie uda się utrzymać tętna na spokojnym poziomie. Z kolei ekskluzywne materiały i skupienie się na kierowcy sprawiają, że wnętrze oferuje równe poziomy zarówno emocji jak i komfortu.

BMW X6BMW X6
BMW X6BMW X6
BMW X6BMW X6
BMW X6BMW X6

DYNAMIKA JAZDY BMW X6.

Atrybuty przewodnika stada: topowe osiągi i 530 KM 8-cylindrowego silnika benzynowego, nadzwyczajna precyzja adaptacyjnego zawieszenia M Professional lub płynna współpraca adaptacyjnego zawieszenia pneumatycznego obu osi z pakietem xOffroad sprawiają, że nowy BMW X6 staje się idealnym liderem w każdym terenie.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE W BMW X6.

Muskularny geniusz: technologia w nowym BMW X6 w każdym calu odpowiada jego sportowym osiągom. Można to błyskawicznie poznać po innowacyjnych reflektorach BMW Laserlight w stylu X, których kształt nadaje przodowi auta mocny wygląd ze skupionym wyrazem.

NOWE BMW X6.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od TEAM sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.