Detailing

PERFEKCYJNA OCHRONA NA LATA. USŁUGI DETAILINGOWE W BMW TEAM.

Zadbaj o swoje BMW.

Zapraszamy do naszego centrum usług detailingowych. Nasi specjaliści przy zastosowaniu najnowszych technologii i preparatów sprawią, że Twoje BMW odzyska dawny blask, a lakier i inne elementy pozostaną zabezpieczone przed wpływem warunków zewnętrznych na lata.


Trzeba mieć świadomość, iż celem aplikacji powłok i folii ochronnych jest nie tylko poprawa estetyki, ale przede wszystkim wydłużenie żywotności pojazdu. Od kilkunastu lat na terenie Unii Europejskiej obowiązują restrykcyjne przepisy zabraniające producentom samochodów stosowania lakierów chemoutwardzalnych, które zostały zastąpione lakierami wodnymi. O ile wspomniana dyrektywa korzystnie wpływa na ochronę środowiska, to nie bez znaczenia jest fakt, iż lakiery wodne są miękkie i mniej odporne na czynniki zewnętrzne, których w codziennym użytkowaniu samochodu nie sposób uniknąć.


Ponadto również grubość lakierów uległa zmniejszeniu co znacznie ogranicza możliwość ich regeneracji. Dlatego warto zapewnić powłoce lakierniczej dodatkową ochronę – specjaliści pracujący w naszym salonie z pomocą najnowszych technologii mogą zabezpieczyć poszczególne elementy pojazdu nawet do 5 lat.


Warto podkreślić, że powłoki oraz folie przez nas stosowane są silnie związane z powierzchnią lakieru bez wnikania w jego strukturę. To istotne o tyle, że część podobnych rozwiązań skutkuje trwałym połączeniem materiału ochronnego z lakierem, na tyle trwałym, że jego usunięcie potrafi być bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe.


Pozwól nam zadbac o Twoje BMW. Juz dziś zapytaj o szczegóły oferty.


Dealer BMW TEAM


tel. 71 75 76 600


E-mail: serwis@bmw-team.pl

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Ochronne powłoki ceramiczne Echelon Zen-Ksero aplikowane na lakier
  • Powłoki ochronne Echelon Clareed aplikowane na szyby
  • Powłoki ochronne Echelon for Wheel aplikowane na felgi aluminiowe
  • Powłoki ochronne Echelon for Headlight aplikowane na lampy
  • Powłoki ochronne Echelon for Metal Trim aplikowane na elementy chromowane
  • Powłoki ochronne Echelon for Leather aplikowane na tapicerkę skórzaną
  • Powłoki ochronne aplikowane na elementy z tworzyw sztucznych
  • Bezbarwne folie ochronne Paint Protection Film (PPF) chroniące lakier
skora_
chromy
lampy
plastiki
wnetrze
spa_spa
felgi
plastiki2

Usługi detailingowe BMW TEAM.

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych powyżej będzie TEAM sp. z o.o., ul. Wrocławska 56, 55-095 Mirków. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zawarte w niniejszym formularzu oraz w celu wynikającym z ewentualnej dalszej korespondencji. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane osobowe będą przetwarzane przez spółkę wskazaną w tej zgodzie w celach informacyjnych, marketingowych i promocyjnych, monitorowania jakości usług i prowadzenia badań satysfakcji klienta. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz prawo pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania danych, jak również sprzeciwu, które to uprawnienia przysługują w stosunku do każdego z wymienionych poniżej podmiotów.